První příspěvek

První příspěvek

Leden 20, 2013 v Ostatní

Tímto prvním článkem bych vás chtěl přivítat na své nové internetové stránce, která bude sloužit k prezentaci fotografií.

Postupem času jsem dospěl k závěru, že prezentovat své fotografie na stránkách, které jsou zdarma, se nevyplatí. Důvodů je více. Od obyčejného designu přes horší uživatelské možnosti až po koncovku, která není pouze „.cz“. Rozhodl jsem se tedy udělat si do nového roku radost a pořídit si web s vlastní doménou a designem. Jelikož mi programování vůbec nic neříká, poprosil jsem kamarády z http://www.lumiart.cz/, kteří mi udělali web na míru a ještě velmi rychle. Neměli to se mnou lehké, ale vše excelentně zvládli a vyhověli všem mým požadavkům. Takže ještě jednou děkuji Břetislavu Horákovi a Jakubovi Klapkovi za perfektní spolupráci a velkou trpělivost, kterou se mnou měli :). Výsledek můžete posoudit sami.

No a na co se zde můžete těšit? Oproti starému webu slibuji více článků, jak o vybavení, tak o technice fotografování, ale hlavně více fotografií samotných. V letošním roce 2013 se můžete těšit také na jeden fotografický projekt, který bych na konci roku chtěl odtajnit – uvidíme, jaký bude mít úspěch.

Doufám, že se vám bude web i fotografie na něm líbit. Pokud máte jakékoliv připomínky, můžete využít e-mailu, případně kontaktního formuláře.

PS: opožděně vám všem přeji krásný nový rok.

PF 2013